Home Audio, video, TV Repro, sluchátka Sluchátka AirPods 3rd Generation

AirPods 3rd Generation

Celá ČR
11. 12. 2023 - 20:56
2 000 Kč
Prodávající

Popis

Použité AirPods Generace 3 - Bezdrátový zvukový zážitek v jedinečném designu

Máte-li zájem o kvalitní bezdrátová sluchátka, AirPods Generace 3 jsou perfektní volbou. Tyto sluchátka vynikají nejen svou špičkovou zvukovou kvalitou, ale i moderním designem, který okouzlí každého milovníka hudby.

S AirPods Generace 3 budete mít svobodu poslouchat hudbu bez omezení. Bezdrátové provedení vám umožní pohodlné a bezproblémové použití. Stačí je jen vložit do uší a jsou ihned připravena k párování s vaším zařízením.

Díky vylepšenému ozvučení se můžete těšit na čistý a vyvážený zvuk bez rušivých šumů a nežádoucího okolního hluku. AirPods Generace 3 jsou přizpůsobeny tak, aby perfektně padly do vašich uší a zůstaly pohodlně na svém místě. Bez ohledu na to, zda jste na pohybu nebo se jen relaxujete, vždy si užijete pohodlný poslech.

Vestavěný mikrofon umožňuje snadné hands-free hovory. Bez ohledu na to, zda telefonujete při práci nebo komunikujete s přáteli, stačí jen mít AirPods Generace 3 v uších, a můžete svobodně mluvit, aniž byste museli držet telefon v ruce.

Těšte se na jednoduché připojení k vašim zařízením Apple. AirPods Generace 3 se okamžitě automaticky párují s vaším iPhonem, iPadem nebo Macem, čimž získáte rychlý a bezproblémový přístup k vašemu hudebnímu obsahu.

Tato nabídka zahrnuje použité AirPods Generace 3, které jsou v dokonalém stavu a připravené k okamžitému použití. Obrňte se těmito bezdrátovými sluchátky, které nabízejí zařízení Apple, a užijte si bezdrátového poslechu hudby ve vynikající kvalitě.

Nebuďte pozadu a kontaktujte mě dnes a získejte své vlastní AirPods Generace 3. Užijte si prvotřídní zvuk a svobodu bezdrátového poslechu hudby.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
5049224206511258545
2 000 Kč
Prodávající

AirPods 3rd Generation

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jiří Svoboda
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!