Home Audio, video, TV Ostatní Ostatní elektronika Digitální DVD kamera zn. Canon
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Digitální DVD kamera zn. Canon

Jihomoravský kraj
26. 6. 2018 - 20:33
Dohodou
Prodávající

Popis

Prodám digitální videokameru DC100 s elektronickým stabilizátorem obrazu, se 25-násobným zoomem a rozlišením 0.8 megapixelů. Model disponuje superjasnou 2.7" barevnou obrazovkou. Videokamera využívá primární filtr RGB a výkonný procesor Canon DIGIC DV, který pro zpracování videa a nepohyblivých snímků používá dvě oddělené cesty, pro špičkovou barevnou reprodukci.

Tato kamera nevyužívá pro natáčení filmů obvyklé DV kazety, ale vše zaznamenává rovnou na DVD disk a to i v režimu 16:9. Co se fotek týče, tak ty lze zaznamenat spolu s videem také na DVD disk.

Elektronický stabilizátor obrazu potlačuje roztřesení záběrů. Kvalitní ostření napomáhá udržovat snímky a videonahrávky dostatečně ostré.

Velký 2.7” LCD je opatřen antireflexní vrstvou, zvyšující viditelnost displeje na přímém slunci. Funkce digitálního fotoaparátu u digitálních videokamer umožňuje výkonný obrazový procesor DIGIC DV, který disponuje oddělenými cestami zpracování pro video a foto. 0.8-megapixelové rozlišení znamená, že fotografie jsou velikosti až 1024x768 pixelů, což je rozlišení vhodné pro následné prohlížení na PC. Volič režimů dovoluje vybírat z řady různých digitálních fotografických a filmových režimů, včetně režimů Auto a několik přednastavených profilů.

K digitální kameře rovněž originál brašna zn. Canon, společně s veškerým příslušenstvým.

Digitální DVD kamera zn. Canon

Zavřít Zavřít
Prodávající
Došek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!