Popis
Prodám porouchaný (nejde již zapnout, asi závada zdroje napájení nebo?) LCD televizor 32 palců HD Ready, DVB-T. Nutnost popř. použít set-top box DVB-T2.
Kontakt:dampro@centrum.cz
Nemá normu T2, ale má 2xHDMI vstupy, 1x scart, audio vstup/výstup cinche, digitální optický výstup, component in (5 cinch včetně obrazu).
Výhodou je, že má také PC "VGA" (D-SUB až 1368x768/60hz) vstup a audio jack PC pro notebook nebo počítač jako monitor (také přes HDMI).
Popis poruchy: několikrát nešel zapnout až asi na potřetí přes vypínač na televizi naběhl. Jindy už nešel zapnout vůbec a červ. kontrolka pohotovostního režimu nesvítí. Černá obrazovka.
V provozu byl pouhé 4 roky od té doby jen skladován. Nabízím bez záruky na náhradní díly.
V ceně tlustý český manuál s obrázky, dálkový ovladač (jedno tlačítko vynechávalo). Podstavec. Síťová šňůra. Jinak kromě toho, že televizor je rozbitý a bez záruky, je v dobrém stavu. Byl provozován v nekuřácké domácnosti. Jen osobní převzetí Praha.