Home Audio, video, TV Televize Panasonic Viera TH-37PX70EA
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Panasonic Viera TH-37PX70EA

Přerov
16. 5. 2023 - 17:54
1 200 Kč
Prodávající

Popis

Prodám starší, ale téměř nepoužívanou televizi Panasonic Viera TH-37PX70EA, která v podstatě nejeví téměř žádné známky používání. Absence jakýchkoli viditelných škrábanců, uvnitř taktéž vše funguje jak má.

Důvod prodeje je rekonstrukce pokoje, ve kterém televize sloužila v podstatě jen jako estetický prvek uprostřed vitríny s vystavenými krabicemi od PC her. A jelikož jsem se rozhodl svoji sbírku rozšířit o pár dalších kousků, byly přidány další police právě tam, kde televize byla doposud.

Jako bonus přidám taktéž zcela funkční DVD přehravač/rekordér Toshiba D-R255SG. Netuším, jakou má hodnotu, v zahraničních aukcích jsem viděl prodejce poptávat kolem 30 eur a v ČR se jen ovladač k němu v eshopech prodává za 390 Kč.

Chci se toho ale hlavně zbavit, ať mi to tu zbytečně neleží, když už pro to nemám využití, takže budu rád, když si to někdo odveze. Samozřejmě přikládám ovladače a všechny kabely, jak k televizi, tak k přehravači.

Cena za obojí dohromady 1200 Kč. Poprosím o osobní převzetí na adrese mého bydliště v Přerově.

Kontakt preferuji email belialbune@gmail.com, případně SMS, můžete si mě ale taky přidat na Whatsappu na +420605946173 a napsat mi tam.

Parametry

Výrobce televizoru
Panasonic
Druh televizoru
plazmová televize
Úhlopříčka
37" (94 cm)

TV tuner

DVB-T (pozemní digitální vysílání)
analogový TV tuner

Panasonic Viera TH-37PX70EA

Zavřít Zavřít
Prodávající
Belial Bune
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!