Home Audio, video, TV Repro, sluchátka Sluchátka Bluetooth Sluchátka pro děti - NOVÁ
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Bluetooth Sluchátka pro děti - NOVÁ

Brno
18. 11. 2022 - 13:04
200 Kč
Prodávající

Popis

Hlasitost 85 dB pro ochranu sluchu: Sluchátka do uší od gorsun chrání chlapce a dívky před poškozením sluchu, pokud hrají po dlouhou dobu s omezenou hlasitostí 85 dB. Určeno pro děti starší 3 let.
Skvěle kompatibilní s téměř všemi zařízeními Bluetooth díky bezdrátovému připojení. V režimu Line-in (stav drátu) nemusíte zapínat sluchátka a dokonce je můžete používat bez baterie. Pro nejlepší zážitek ze zábavy používáme baterii s dlouhou životností, která dokáže přehrávat hudbu až 12 hodin.
Bezpečný a měkký potravinářský materiál bez ostrých rohů chrání vaše děti před poškozením poškrábáním. Sluchátka jsou odolná, takže je lze zkroutit nebo ohnout. Prémiová kvalita a nemusíte se bát, že se k ní děti budou chovat zlobivě.
Sluchátka splňují mezinárodní CE, TÜV, EN71. Design vhodný pro děti dělá ze sluchátek oblíbený dárek pro děti. V balení jsou také k dispozici sladké gumové uši.
Díky skládacímu designu se náhlavní soupravy gorsun kids snadno složí a jsou vhodné pro uložení v batohu, na stole ve škole nebo v kufru. Noste lehké náhlavní soupravy pro děti do školy, kempování, turistiky a dalších outdoorových aktivit. Získáte naši bezstarostnou 6měsíční záruku a přátelský zákaznický servis.

Bluetooth Sluchátka pro děti - NOVÁ

Zavřít Zavřít
Prodávající
Juraj V.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!