2x základní levná sluchátka s mikrofonem k PC

Cena:

50 Kč

Popis:

Prodám základní levná sluchátka s mikrofonem k PC zakoupená před šesti lety do zásoby v deseti kusech na Alze. Dvoje nepoužitá mi zbyla. Prodám je oboje za symboliku 50 Kč, takže vlastně téměř za odvoz. Tento inzerát je aktuální do té doby, dokud jej odtud nesmažu, takže pokud a dokud jej zde vidíte, stále jsou sluchátka k dispozici. Pokud máte zájem, kontaktujte mne, striktní podmínky inzerce níže.

Proč se mnou obchodovat:

- Jsem spolehlivým obchodním a komunikačním partnerem, na vyžádání rád pošlu své jedenáctileté reference z aukčních serverů, kde mám za sebou stovky obchodů s pouze 100% hodnocením (žádné negativní ani neutrální, vše pouze pozitivní).

- V podstatě jediným rozdílem mezi novými a mými staršími předměty prodeje je cena, stav předmětů je prakticky stejný.

Osobní pravidla inzerce:

- Platí kdo dřív přijde. Obchod uskutečním s takovým zájemcem, s nímž bude domluva konstruktivní, rychlá a bezproblémová.

- Osobní předání bez zvláštních podmínek je možné pouze formou z ruky do ruky v Praze 5 - Stodůlky (Velká Ohrada).

- Osobní předání je možné také na metru B Lužiny, zde však účtuji zálohu 50 Kč s platbou předem (vyrovnání při předání)

- Poštou posílám za poštovné a balné s platbou předem; což jelikož pro mě znamená frontu na poště, je to za příplatek 50 Kč.

- O ceně ani podmínkách nediskutuji, nejsem tržnice; proto buď berte, nebo nechte být, na prodej předmětů prodeje nespěchám.

- Na dobírku ze špatných zkušeností (nepřebírání zásilek zájemců, kteří si převzetí třeba rozmyslí) nikdy neposílám.

Závěrečné ustanovení:

Pokud na Vaši zprávu neodpovím, pravděpodobně jste nedočetli inzerát do konce a/nebo nerespektujete jeho podmínky, což pro mě znamená, že taková reakce nemusí být míněna vážně a tedy se jí nevěnuji. Ovšem pokud jste znění inzerátu dočetli, pak jste možná vážný zájemce a velmi rád s Vámi budu i opakovaně obchodovat, v takovém případě si vážím Vašeho zájmu, děkuji a těším se na kontakt. Děkuji za respektování a pochopení podmínek prodeje. Martin Böhm

Inzerent:Martin Böhm
Telefon:777 228 288
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha 5

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13635038

Počet zhlédnutí:

7 506x

Zhlédnutí detailu:

125x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 016 inzerátů