Home Audio, video, TV Projekční technika Projektory Projektor noční oblohy
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Projektor noční oblohy

Brno
18. 11. 2022 - 13:18
298 Kč
Prodávající

Popis

①【Noční světlo na hudební projektor Star】- 10 barevných kombinací a 21 fantastických světelných režimů, se čtyřmi barevnými světly (modrá/bílá/zelená/červená). Noční světelná projektorová lampa s vlnou oceánu, světlem a hvězdami může dosáhnout až 21 projekcí režimy, budete mít pocit, jako byste vpluli do moře. Kombinaci vln oceánu a hvězdného světla lze hrát jednotlivě, krásné vzory uspokojí prozkoumávání prostoru.
②【Nastavení časovače a hudby】 – Už se nemusíte bát vstát z postele nebo pohovky a rozsvítit nebo zhasnout světlo. Postavil projektor nočního světla za 1 hodinu, 2 hodiny, 4 hodiny s časovačem automatického vypnutí, projektor se sám vypne. Hvězdné noční světlo s inteligentním dálkovým ovládáním může volně ovládat mořské vlny a hvězdné světlo, měnit režim osvětlení. Tělo světla lze zasunout do USB pro přehrávání hudby, můžete upravit hlasitost hudby, zvýšit a snížit hudbu.
③【Dálkové ovládání】-Dálkové ovládání pokojového projektoru až do vzdálenosti 32 stop. S 6 hodinami pravidelného vypínání, modrým digitálním LED displejem s jemným osvětlením a hraním s hudbou. Ovládejte LED světlo oceánských vln a mají tři úrovně jasu. Oceánské světlo může také ovládat rychlost pohybu oceánských vln. Režimy hvězdného nočního světelného projektoru můžete snadno změnit a přizpůsobit si svůj párty styl. Výběr režimu projekce oceánských vln nebo hvězd nebo obojího.
④【Nejlepší dárek】 - v souladu s USB kabelem a dálkovým ovládáním. A noční světlo projektoru Star je vhodné na párty. Projektor hvězda vytváří hvězdnou atmosféru a pomáhá vám stimulovat představivost a kreativitu. Projektor nočního světla se také dokonale hodí pro vnitřní výzdobu jako projektor vln oceánu.

Projektor noční oblohy

Zavřít Zavřít
Prodávající
Juraj V.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!