Kategorie
Home Audio, video, TV Projekční technika Projektory Projektor noční oblohy

Projektor noční oblohy

Brno
18. 11. 2022 - 13:18
298 Kč
Prodávající

Popis

①【Noční světlo na hudební projektor Star】- 10 barevných kombinací a 21 fantastických světelných režimů, se čtyřmi barevnými světly (modrá/bílá/zelená/červená). Noční světelná projektorová lampa s vlnou oceánu, světlem a hvězdami může dosáhnout až 21 projekcí režimy, budete mít pocit, jako byste vpluli do moře. Kombinaci vln oceánu a hvězdného světla lze hrát jednotlivě, krásné vzory uspokojí prozkoumávání prostoru.
②【Nastavení časovače a hudby】 – Už se nemusíte bát vstát z postele nebo pohovky a rozsvítit nebo zhasnout světlo. Postavil projektor nočního světla za 1 hodinu, 2 hodiny, 4 hodiny s časovačem automatického vypnutí, projektor se sám vypne. Hvězdné noční světlo s inteligentním dálkovým ovládáním může volně ovládat mořské vlny a hvězdné světlo, měnit režim osvětlení. Tělo světla lze zasunout do USB pro přehrávání hudby, můžete upravit hlasitost hudby, zvýšit a snížit hudbu.
③【Dálkové ovládání】-Dálkové ovládání pokojového projektoru až do vzdálenosti 32 stop. S 6 hodinami pravidelného vypínání, modrým digitálním LED displejem s jemným osvětlením a hraním s hudbou. Ovládejte LED světlo oceánských vln a mají tři úrovně jasu. Oceánské světlo může také ovládat rychlost pohybu oceánských vln. Režimy hvězdného nočního světelného projektoru můžete snadno změnit a přizpůsobit si svůj párty styl. Výběr režimu projekce oceánských vln nebo hvězd nebo obojího.
④【Nejlepší dárek】 - v souladu s USB kabelem a dálkovým ovládáním. A noční světlo projektoru Star je vhodné na párty. Projektor hvězda vytváří hvězdnou atmosféru a pomáhá vám stimulovat představivost a kreativitu. Projektor nočního světla se také dokonale hodí pro vnitřní výzdobu jako projektor vln oceánu.

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
6282020698764765248
298 Kč
Prodávající

Projektor noční oblohy

Zavřít Zavřít
Prodávající
Juraj V.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!