Home Audio, video, TV Projekční technika Projektory Bluetooth Speaker Lamp Quran Cuba s APP Control
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Bluetooth Speaker Lamp Quran Cuba s APP Control

Brno
18. 11. 2022 - 13:15
398 Kč
Prodávající

Popis

★ Bezproblémová simulace lunárních LED světel navržená vysoce kvalitní technologií 3D tisku. Materiál LED lampy je vyroben z ABS+PAC certifikovaného PLA materiálu. Dřevěné lešení na zemi vás přiblíží na vzdálenost mezi hvězdnou oblohou a lidmi.
★ Chytře skrytý design, dejte nabíjecí port a dotykový spínač do stejné polohy. Klepnutím na horní část změníte 7 barev světel, lze jej plně nabít za 1-2 hodiny prostřednictvím rozhraní USB a lze jej používat po dobu 3-4 hodin nebo déle v závislosti na jasu.
★ Vestavěný režim FM rádia, režim čtení Koránu, režim Bluetooth, studené / teplé světlo, režim barevného světla, karta TF, dobíjecí baterie lze použít v počítači / mobilním napájení nebo nabíjení Nabijte adaptér a tak dále.
★ Reproduktor Koránu má 8 GB paměti, APP Control18 Podpora slavných recitátorů, 14 jazykových překladů si můžete vybrat, (Je třeba stáhnout aplikaci, otevřít připojení Bluetooth uvnitř APP, můžete si vybrat přehrávání více funkcí)
★ Doba připojení Bluetooth 4.2 je rychlá, vzdálenost Bluetooth je dlouhá, připojení je stabilnější a spotřeba energie je nízká.

Bluetooth Speaker Lamp Quran Cuba s APP Control

Zavřít Zavřít
Prodávající
Juraj V.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!