Home Audio, video, TV Přenosné audio, video Ostatní Prodám psychowalkman PROCYON
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodám psychowalkman PROCYON

Středočeský kraj
30. 11. 2019 - 16:27
6 000 Kč
Prodávající

Popis

Psychwalkman - Procyon

Výrobek pouze vyzkoušený, nepoužívaný, vše v perfektním stavu.

-Konzola přístroje Procyon
-AVS prístroj obsahuje 50 programů
-kapacita paměti je až 250 programů
-Barevné brýle GanzFrames™ červené, zelené a modré diody
-Stereofonní sluchátka
-Kabel s konektorem USB „mini“ a standardním USB
-Stereofonní zvukový kabel
-Pouzdro k přenášení
-Návod

Exkluzivní psychowalkman z rodiny AVS. Nabízí 50 programů a je nejvyspělejším systémem světelné a zvukové stimulace, který je v současnosti na trhu k dispozici.
Obrazový a zvukový syntetizátor Hemisféry Procyon je vysoce výkonný nástroj na objevování široké škály zajímavých a prospěšných stavů vědomí. Oblíbíte si ho. Obsahuje 50 jedinečných naprogramovaných světelných a zvukových stimulačních sekvencí (programy). Všechny programy jsou navrhnuté tak, aby podporovaly duševní procesy, které jsou potřebné pro každodenní život, díky jim dokážete efektivněji objevovat svůj vnitřní svět. Využijte maximální flexibilitu pomocí bezplatného programu Procyon Editor pro operační systém Windows můžete vytvářet svoje vlastní programy.

Také můžete zmixovat vlastní zdroje zvuku (napr. CD, MP3 a pod.) s tóny vytvořenými interním syntetizátorem přístroje. Hemisféry Procyon je prvním systémem světelné a zvukové stimulace, který nabízí digitální zvuk v CD kvalitě. Vychutnejte si zážitek ze své oblíbené hudby nebo zlepšete výsledky při učení, v osobním růstu a při zvukových prvcích založených na představivosti pomocí působivých účinků světla a zvuku.Vědomí jako forma umění?
Díky schopnosti přístroje Procyon můžete vytváret a plynule ovládat paletu složenou z milionů barev a tuto duhovou barevnou škálu přesně synchronizovat s hudbou a jinými zdroji zvuku, vzniká nová umělecká forma založená na ovlivňování vědomí.

Barva, nálada a vnímání
Barva může mít významný vliv na poznávání a vnímání. Modrá a zelená barva se často používá v nemocnicích a věznicích – pro svoje uklidňující účinky. Čisté barevné světlo může mít stejný účinek: například červené světlo je účinnější při navození stavu duševní a fyziologické aktivity, zatímco modré světlo takovou aktivitu potlačuje a může navodit pocit hlubokého klidu. Na druhé straně žlutá barva pomáhá dosáhnout soustředění mysli při studiu a umožňuje dosáhnout stavy špičkové výkonnosti.

Můžete vytvářet i čisté a jasné barvy, které vůbec neblikají, přehrávat sekvence, které se postupně rozvíjejí, nebo ve kterých jsou rychlé přechody mezi barevnými odstíny. Když k takovému procesu dochází 4 až 20 krát za sekundu, je možné dosáhnout neobyčejné vizuální a psychologické efekty, které vytvářejí dojem složitých a pohybujících se geometrických obrazů a představ. Tyto představy mohou být tak přesvědčivé, že se mysl vyčistí od vnějších myšlenek, rozptýlení a jiných stresujících faktorů každodenního života. Dosáhnete tak určitou formu „zrychlené meditace.“

PŘÍNOSY
Experimentální nástroj objevuje širokou škálu alternativních stavů vědomí vyvolaných pomocí stimulace na základě barevného světla a zvuku.

Programy
Utišení a uklidnění Tyto programy využívají uklidňující barvy, hlavně modrou a zelenou, ale i odstíny fialové a příležitostně i jiné barvy na jejich obrazové obohacení. Obyčejně obsahují pomalé změny a jejich cílem je dovést mysl do stavu utišení.

Před spaním Tyto programy se podobají programům na uklidnění, ale jsou ještě pomalejší, přičemž také využívají modré a zelené světlo a jeho kombinace. Jejich cílem je pomoct vyčistit mysl před spaním. Některých užívatelé měli po použití těchto programů neobyčejně živé sny.

Učení Většina těchto programů je založená na principech učení se ve snivém stavu a na principech tzv. super-learningu a jejich cílem je dovést mysl do lehkého stavu polospánku.

Špičková výkonnost Tyto programy obsahují hlavně barvy ze střední části barevného spektra
a frekvence, které se spojují s navozením duševní aktivity, často se používají při učení nebo při přípravě ke sportovnímu výkonu.

Energie/osvěžení Programy s vyšší mírou aktivity, obsahují rychle se měnící sekvence a jejich
cílem je připravit mysl a tělo například na sportovní nebo jiné fyzické aktivity, je možné je použít i před důležitým pracovním setkáním nebo testem. Jsou vynikající při použití během přestávek v práci nebo během studia.

Vizualizace/umění/odpočinek Tyto programy jsou ukázkou čistě estetických aspektů přístroje
Procyon a jejich cílem je navodit složitější obrazové představivosti. Slouží také jako příprava k objevování změněných stavů vědomí.

Prodám psychowalkman PROCYON

Zavřít Zavřít
Prodávající
zdenek růžička
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!