27.02.2021 23:00   |  Nabídka / Prodám   |  Auto hi-fi   |   Ostatní auto hi-fi
Cena: 199 Kč
Popis:

Nabízím k prodeji úplně nový FM Transmittel MP3 Emgeton CarPack 1, ještě s folií na displeji, součástí nabídky je vlastní převaděč, propojovací kabel, parametry a český návod viz fotky.

Popis:
Unikátní doplněk do automobilu, díky kterému můžete poslouchat hudbu z MP3 přehrávačů či flashdisků na svém autorádiu. Toto zařízení se bezdrátově spojí s Vaším autorádiem pomocí vysílání v pásmu FM. Jednoduše tak připojíte flashdisk do připraveného USB portu nebo MP3 přehrávač pomocí Line-in kabelu a na zařízení nastavíte jednu ze 14 předdefinovaných frekvencí. Vybírat lze z pásma 87,7 až 107,9 MHz. Tuto frekvenci pak nastavíte i na autorádiu. Přístroj dokáže z flashdisku nebo z MP3 přehrávače,discmanu nebo walkmenu přehrávat hudební soubory WMA či MP3. Pro snadné ovládání je zařízení vybaveno segmentovým displejem se sedmi znaky a ovládacími prvky pro přehráváni skladeb či výběr frekvence. Zařízení také poslouží jako zdroj nebo nabíječka přes USB rozhraní.

Přes Line-in rozhraní(kabel) lze připojit například MP3 přehrávač, ale i discman nebo walkman. Napájení přístroje je zajištěno cigaretovým zapalovačem v automobilu. V balení naleznete také potřebný Line-in kabel a uživatelský český manuál.
Zakoupeno v KASA.cz PC 850,- Kč,doklad přiložen v CZ návodu, nyní nabízím za PC: 199,- Kč + náklady na dopravu,poštovné, doporučený balík +61,- Kč, dobírka +101,- Kč

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Julián

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
8475560
Počet zhlédnutí:
180 402x
Zhlédnutí detailu:
6 665x