Home Audio, video, TV Přenosné audio, video Přehrávače MP3, MP4, MP5 Panasonic SC-UA3E-K OneBox party speaker
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Panasonic SC-UA3E-K OneBox party speaker

Olomouc
5. 7. 2022 - 14:14
1 700 Kč
Prodávající

Popis

Solidní výkon, dobré basy. V prostoru malého bytu však u mě nenajde příliš uplatnění. Původní cena 4300 Kč.
Dále přikládám podrobný popis od výrobce:
Wifi NE, Bluetooth ANO, RMS výkon 300W, Vstup pro externí mikrofon ANO, Barva černá, šířka 65cm, výška 19,6 cm, hloubka 27,4 cm, hmotnost 6,2 Kg, USB port ANO, výstup pro sluchátka NE, NFC NE, AUX vstup ANO, vstup pro externí mikrofon ANO, zvukové formáty MP3 a cda, slot pro paměťovou kartu NE, typ reproduktoru dvou pásmový, počet reproduktorů 3, napájení 230 V

Urban audio Panasonic SC-UA43-K nabízí skvělé zvukové vlastnosti a množství funkcí v zajímavém designu, který zapadne do městského stylu. Černé provedení s modrými prvky vás dokonale vtáhne do městského života hudby. 2-kanálový reproduktor se společným výkonem až 300W přináší kvalitní zvuk bez zbytečného šumu. USB rozhraní umožní připojit zařízení ze kterých si můžete přehrát hudbu v MP3 formátu. Podporuje FM rádio, se kterým naladíte 30 stanic. Externí zařízení připojíte i pomocí Bluetooth či přes audio port. Podporuje funkci D.Bass či DJ fukce nebo zábavné Karaoke.

Možnosti bezdrátového připojení
Panasonic SC-UA3E-K nabízí já možnost využití Bluetooth technologie. Takto si budete moci vychutnat kvalitní hudbu nejen z mikrosystému, tedy CD nosiče nebo rádia, ale i z jiných zařízení. Jednoduše je takto bezdrátově propojíte, a můžete hudbu uloženou na externích zařízeních poslouchat z reproduktorů tohto audia. Navíc funkce Bluetooth Re-Master zajistí vysokou kvalitu bezdrátově přenášené hudby.

FM rádio
Urban Audio Panasonic SC-UA3E-K vám kromě vaší oblíbené hudby z CD a USB zařízení nabídne i možnost poslechnout si oblíbenou hudbu, resp. rozhlasové relace, prostřednictvím FM rádia, které má možnost uložení až 30 stanic. Můžete příjemně relaxovat a zaposlouchat se do diskusí, nebo reportáží probíhajících na vybrané stanici, nebo poslouchat hudbu s občasnými zpravodajskými bloky. Výběr je jen na vás!

Vylepšení zvuku
Audio systém Panasonic SC-UA3E

Panasonic SC-UA3E-K OneBox party speaker

Zavřít Zavřít
Prodávající
Kateřina Adamcová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!