Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Sony MW1 - Bluetooth mp3 headset

Cena:

1 000 Kč

Popis:

Prodám tento málo používaný headset.

Komplet balení, včetně nepoužitých sluchátek.

Přidám 4GB SD kartu.

Sony MW1L HS Lite Stereo Bluetooth Headset je chytrý Bluetooth headset v prémiovém provedení s řadou funkcí.

Pomocí tohoto headsetu můžete hovořit se svými známými i za jízdy autem, na motorce nebo na kole nebo využívat samostatné FM rádio a přehrávač MP3 pro poslech oblíbené hudby.

Headset je vybaven snadno přístupnými tlačítky pro hudbu a hovory i displejem a je tak vhodný k vašemu aktivnímu životnímu stylu.

Vestavěný černobílý OLED displej zobrazuje např. úroveň baterie, identifikaci volajícího, nebo názvy skladeb. Dále nabízí rozšířené funkce v kombinaci s telefonem se systémem Android jako např. zobrazení seznamu hovorů a uskutečňování hovorů přímo z náhlavní soupravy, zobrazování textových zpráv, e-mailů a dalších oznámení.

Headset je vybaven slotem pro karty microSD do kapacity až 32 GB pro možnost přehrávání hudebních souborů ve formátech MP3 a WAV. Pro poslech pak můžete také využít již zmiňované vestavěné FM rádio.

Sluchátka jsou vybavena kvalitními 6 mm měniči s frekvenčním rozsahem 10 Hz až 20 kHz. Poskytují maximální akustický tlak (SPL) 115dB při 1 kHz a celkové harmonické zkreslení (THD) pod 0,3% při 1 kHz.

Je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth 3.0 a rozhraním USB 2.0.

Preferuji osobní předání (Brno, Hustopeče, případně na cestě mezi).

Oblast inzerce:

Břeclav

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13529328

Počet zhlédnutí:

33 363x

Zhlédnutí detailu:

299x

Galerie TOP inzerátů - Přehrávače MP3, MP4, MP5

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 016 inzerátů