Home Audio, video, TV Hi-fi, audio technika Kotoučové magnetofony SONY ASS-300 TAPE SELECTOR - PŘIPOJENÍ AŽ 3 TAPEDECKŮ
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

SONY ASS-300 TAPE SELECTOR - PŘIPOJENÍ AŽ 3 TAPEDECKŮ

Jihomoravský kraj
10. 3. 2022 - 21:59
Dohodou
Prodávající

Popis

TAPE RECORDER SELECTOR SONY ASS-300 (SB-300)
Světoznámá firma SONY CORPORATION se stala dnes již LEGENDOU. V Československu se prodávaly výrobky této firmy především v TUZEXU již od konce 60. let minulého století.
HORNÍ PANEL JE VZHLEDOVĚ SKORO BEZ VADY, PLOCHA JE POKRYTA ČÁREČKAMI OD JEJÍHO ČISTĚNÍ, ALE TATO JEMNÁ POŠKOZENÍ NERUŠÍ. HLINÍKOVÁ SKŘÍŇKA JE BEZ VADY,
VRCHNÍ LEM JE NEPOŠKOZENÝ. PRAVÝ BOK MÁ JEDNO VEKMI MĚLKÉ OTLAČENÍ. STAV SELECTORU JE VIDĚT NA DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍCH. NÁVOD K POUŽITÍ JE KOPIE.
Je to unikátní věc ze zlaté doby HiFi techniky plné velkých tape-decků a eloxovaných hliníkových čelních panelů. Nevím přesně, kdy byl vyroben, ale uvádí ho Katalog v roce 1976, to by mohlo být nějaké vodítko. Na lesklé ploše jsou dále vidět jen drobné prachové částečky, panel by se musel antistaticky ošetřit. Tlačítka fungují spolehlivě a jsou plně funkční.
SELECTOR JAKO CELEK FUNGUJE VÝBORNĚ, JE PROZKOUŠENÝ. OZNAČENÍ ASS-300 NAMÍSTO OBVYKLEJŠÍHO SB-300 ZNAMENÁ, ŽE BYL URČEN PRO JAPONSKÝ TRH.
Rozměry jsou 200 x 72 x 105 mm, váha 800 gr.
NEBUDU SE DETAILNĚ ROZEPISOVAT O FUNKCÍCH TOHOTO SELECTORU, TAK NEPOSTRADATELNÉHO PRO PRÁCI S NĚKOLIKA ZÁZNAMOVÝMI PŘÍSTROJI, ALE SOUČASNĚ I TAK NEDOSTUPNÉHO. JEN V KRÁTKOSTI - UMOŽŇUJE KOPÍROVÁNÍ, NAHRÁVÁNÍ A ODPOSLECH PODLE ZVOLENÉ FUNKCE TAPE-SOURCE JEDNOHO ZE 3 PŘIPOJENÝCH ZÁZNAMOVÝCH PŘÍSTROJŮ BEZ NEUSTÁLÉHO PŘEPOJOVÁNÍ KABELŮ. PŘEDPOKLÁDÁM TOTIŽ JEN ZÁJEM Z VELKÉHO POČTU PRAVOVĚRNÝCH HIFISTŮ, KTEŘÍ VE SVÉ SESTAVĚ MAJÍ TŘÍHLAVOVÉ TAPE DECKY JAK PÁSKOVÉ, TAK KAZETOVÉ.
Dostanete unikátní stylovou věc, která není běžná, nenabízela se totiž v kolekcích SONY výrobků v obchodech, samozřejmě v U.S. nebo v Západní Evropě, ale byla jen na objednávku. Skutečně praktický doplněk pro Vaše magnetofony. Plně by zapadl do Vaší sestavy s více mgf.
NAVRHNĚTE MI PROSÍM CENU, MŮŽEME SE NA NÍ SETKAT.

SONY ASS-300 TAPE SELECTOR - PŘIPOJENÍ AŽ 3 TAPEDECKŮ

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Stupava
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!