Home Audio, video, TV Ostatní Hudební nástroje Klávesy Yamaha PSR-E363
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Klávesy Yamaha PSR-E363

Vsetín
15. 8. 2023 - 03:14
2 900 Kč
Prodávající

Popis

Použité klávesy od Yamahy PSR-E373 a jsou vhodné pro pro výuku i vystupování. Jsou novým standardem přenosných keyboardů Yamaha, disponují dynamickou klaviaturou a zcela novým tónovým generátorem LSI, který přináší řadu vysoce kvalitních zvuků.

PSR-E373 nabízejí nově vyvinutý tónový generátor LSI, který přináší úžasné vylepšení zvukové kvality a vysoce kvalitní efekty. Díky tomuto novému tónovému generátoru LSI si můžete vychutnat komplexní knihovnu 622 zvuků skvěle se hodících do libovolného žánru, stejně jako i unikátní zvuky s technologií Super Articulation Lite reprodukující trylky a hluk strun smyčcových a strunných nástrojů jako je violoncello a mandolína.

Modely PSR-E373 nabízí působivé expresivní schopnosti díky řadě efektů podobných těm ve špičkových modelech a klaviatuře s citlivostí dynamiky úhozu umožňující obohatit vaši hru o jemné dynamické nuance. Přichází také s funkcí automatického doprovodu, jež nabízí různé hudební žánry z celého světa, jako například jazz, R&B a latin. Užijte si hraní vestavěných skladeb a písní snadno díky výukovým funkcím. Tyto praktické lekce vám pomohou procvičovat vestavěné skladby a zlepšit vaše herní schopnosti. Výukové funkce jsou uspořádány pro optimální učení přinášející radost. Takže si stačí vybrat vhodnou lekci a posunout své schopnosti hry na keyboard na další úroveň.
Klávesy prodávám včetně elektrického zdroje a lehkého obalu.
Více na https://kytary.cz/yamaha-psr-e373/HN221271/?gclid=Cj0KCQjwoeemBhCfARIsADR2QCvM3Uq90Lygk

Klávesy Yamaha PSR-E363

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marian Urban
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!