11.12.2019 18:33   |  Nabídka / Prodám   |  Video, domácí kina   |   Blu-ray přehrávače a rekordéry
Cena: 2 299 Kč
Popis:

Prodám blue-ray přehrávač Sasmung, 100% stav - funkčnost i vzhled.
Blu-Ray od Full HD k Ultra HD
Začali vám doma přibývat Blu-Ray disky a ohlížíte se po kvalitním přístroji, který by vám je dokázal přehrát? Tradiční DVD přehrávače to neuměly a Blu-ray mechaniky jsou ještě natolik mladou technologií, že nemáte klíč, podle čeho vybírat. Alespoň na první pohled. 3D Blu-Ray přehrávač Samsung BD-H6500 se svým mimořádným uživatelským komfortem a kvalitou obrazu připomíná, že stojí za to si udělat čas, a seznámit se s jeho jednotlivými funkcemi blíže. Ne každé zařízení totiž dokáže zprostředkovat obdobnou podívanou až v Ultra HD kvalitě.
Nová dimenze obrazu
Již jste poznali kouzlo 3D obrazu? Pokud nevyzkoušíte, neuvěříte. Přehrávač Samsung BD-HL prohlubuje divácké zážitky směrem k vyšší podmanivosti a úchvatnosti. Rádi byste splynuli s dějem svého filmu? Není problém. Sledujete koncerty slavných hudebních hvězd, ale dosud se vám nepodařilo stát se jejich součástí? 3D obraz vás obklopí a spolu s kvalitním ozvučením vytvoří z vašeho bytu součást poslechového sálu.

A nejde přitom o lecjaké 3D. Výkonné funkce Full HD 3D spolu s automatickým nastavením kontrastu zajistí dokonalé zaostření a potřebnou dramatičnost sledované scény. Napínavý děj se tak stane skutečně napínavým a akční scéna skutečně strhující. Plynulosti obrazu je dosahováno zásluhou promyšlených algoritmů pro minimalizaci počtu vrstev obrazu a navýšením rychlosti odezvy.
Ultra HD za všech okolností
Máte přehrávač spárovaný s vysoce kvalitní Ultra HD televizí? Vězte, že se ji beze zbytku vyrovná. Dokonce disponuje funkcí 4K Upscaler, která dokáže pozvednout na odpovídající úroveň různé typy obsahu včetně těch s nižším rozlišením. Pakliže jste se tedy obávali ztráty zájmu o svou drahocennou sbírku kultovních filmů a hudebních koncertů v důsledku zastarání a nižší obrazové kvality, můžete být klidní. I průměrná nahrávka získává se Samsungem BD-HL na dosud nevídané čistotě, živosti a ostrosti.
Od médií k digitálním formátům
I když jde o prvotřídní moderní technologii, obdivuhodně si poradí i se staršími médii a takřka všemi digitálními formáty. Nejen že zvládne číst 3D Blu-ray disky a Blu-ray Video, ale i klasické DVD disky, DVD-R, DVD-RW nebo CD, CD-R, CD-RW či VCD 1.1. Obdobně bohatá je i kompatibilita s méně obvyklými formáty jako Flash nebo Quick Time, samozřejmostí je schopnost přehrávat obsah ve formátu WMA, OGG nebo WAV. A nemusíte zůstat pouze u hudby nebo filmů.
Internet a možnosti sdílení
Ačkoliv je Wi-Fi technologie možná typičtější u chytrých televizorů, nechybí ani zde. Již jste slyšeli o funkci Wi-Fi Direct? Vylepšuje konektivitu do té míry, že budete mít maximálně usnadněn přístup k ostatním digitálním zařízením v domácnosti a plynulému streamování obsahu. O to méně už překvapí přítomnost dvoujádrového procesoru pro bezchybný provoz celého zařízení, webový prohlížeč a s tím spojené funkce pro navýšení uživatelského komfortu s řadou vychytávek, zahrnující například funkci Smart Hub.

Jaké vás čekají možnosti sdílení? Upozorňuje na ně již funkce zrcadlení obrazovky. K bezproblémovému sdílení fotografií, hudby, filmů nejlépe poslouží DLNA technologie (Digital Living Network Alicance), otevírající doslova bránu ke všem externím zařízením, připojených k domácí Wi-Fi síti. V praxi funguje tak, že pokud si například chcete přehrát film uložený ve svém chytrém telefonu, lze tak učinit bez jakéhokoliv připojení nebo spárování přes Bluetooth. Stačí film prostě spustit.
Kopírování a přehrávání na USB a jiné
Optické disky nejsou jediným, co Samsung BD-HL dokáže přehrát. Podobně jako si poradí se širokou škálou digitálních formátů na CD či DVD, poradí si s nimi i na přenosném USB disku. A co víc, na přenosný disk lze hudbu či film i kopírovat. Kromě USB konektoru 2.0 zahrnuje konektivita rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI, optický audio výstup a LAN (Ethernet) konektor, pakliže domácnost není vybavena Wi-Fi routerem. Obsahem dodávky je dálkový ovladač, baterie a uživatelská příručka.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Lenka Kučabová
Telefon: 723 538 735

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15259607
Počet zhlédnutí:
6 321x
Zhlédnutí detailu:
215x