Home Audio, video, TV Repro, sluchátka Bezdrátová sluchátka Bezdrátová Bluetooth SLUCHÁTKA "EDIFIER W600BT" - šedá

Bezdrátová Bluetooth SLUCHÁTKA "EDIFIER W600BT" - šedá

Žiželice
29. 8. 2023 - 13:47

Popis

Bezdrátová stereo sluchátka Edifier W600BT se zabudovaným mikrofonem a s technologií Bluetooth 5.1 poskytují nejen vynikající kvalitu zvuku díky 40mm měničům, ale také se velmi pohodlně používají. Můžete je snadno spárovat až se 2 zařízeními najednou. Baterie s dlouhou výdrží zaručuje provozní dobu až 30 hodin. V případě potřeby můžete sluchátka připojit také kabelem.
Posuňte svůj hudební zážitek na novou úroveň
Špičkový 40mm měnič NdFeB je zodpovědný za to, že vám zprostředkuje zvuk nejvyšší kvality. Sluchátka W600BT poskytují křišťálově čistý, bohatě detailní a přirozený zvuk. Zvýrazněné basy vám poskytnou ještě nezapomenutelnější hudební zážitek.
Poslouchejte hudbu celé hodiny
Nyní můžete nerušeně poslouchat hudbu i během dlouhé cesty, domácího filmového večera nebo seriálového maratonu. Sluchátka W600BT jsou vybavena dobíjecí baterií s dlouhou životností, která zajišťuje výdrž až 30 hodin. Sluchátka je možné připojit také pomocí audio kabelu s 3,5mm konektorem. I když je zapomenete nabít, nemusíte se rozloučit se svou oblíbenou hudbou!
Rozlučte se s problémy s připojením
Užijte si stabilní přenos. Sluchátka podporují Bluetooth 5.1 a kodek SBC pro spolehlivé vysokorychlostní připojení bez rušení a s velkým dosahem. Pokud chcete, můžete s nimi spárovat 2 zařízení současně a pohodlně mezi nimi přepínat podle potřeby. Notebook na práci a smartphone na hraní? Sluchátka Edifier W600BT budou fungovat v každé situaci!
Všechny užitečné funkce na dosah ruky
Snadno dostupná tlačítka vám umožní ovládat sluchátka jednoduše a pohodlně. Můžete je zapnout nebo vypnout, pozastavit nebo obnovit přehrávání, přijmout, odmítnout nebo ukončit telefonní hovor, změnit skladbu, upravit hlasitost a dokonce aktivovat hlasového asistenta. Už nemusíte sahat po telefonu, abyste ztišili hudbu nebo přepnuli skladbu!
Navrženo pro vaše pohodlí
Používejte sluchátka, jak dlouho chcete, a nemusíte se obávat únavy. Sluchátka W600BT jsou extrémně lehká a pohodlná atd.
Nové zboží.

Základní údaje

Oblast inzerce
Žiželice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
23856319778290491618

Bezdrátová Bluetooth SLUCHÁTKA "EDIFIER W600BT" - šedá

Zavřít Zavřít
Prodávající
Bohumil Šimák / Hana Jančová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!